کانون فرهنگیان اصفهان - isfkafa.ir
12:08 صبح جمعه، 15 مهر 1390

بی‌اخلاق‌ترین نهاد ورزشی کشور مشخص شد

وضعیت نابسامان فدراسیون فوتبال به حدی بغرنج شده است که نایب رئیس کمیته داوران به خود جرات می دهد وضعیت امنیت در تبریز را زیر سوال ببرد.


نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر مدعی شد: فدراسیون فوتبال بی اخلاق ترین نهاد ورزشی در کشور است زیرا علاوه بر بی توجهی به حق و باطل، مرتکب رفتارهای غیرقابل توجیه نیز می شود.

به گزارش مهر، علیرضا منادی با بیان اینکه اکثریت مجلس از عملکرد وزارات ورزش و امور جوانان در مدت تشکیل خود رضایتمندی ندارند، افزود: وزیر ورزش در انتخاب روسای فدراسیون ها نقش تعیین کننده ای دارد و اگر آقای عباسی حامی کفاشیان و تاج در انتخابات آتی فدراسیون فوتبال باشد مجلس قطعاً با او برخورد خواهد کرد.
 
وی انتصابات فدراسیون فوتبال را بی حساب و کتاب خواند و افزود: وقتی کسی بدون داشتن سابقه داوری رئیس کمیته داوران می شود، یا اینکه رفتارهای غیرمنطقی در قبال تیمهای شهرستانی مشاهده می شود، نمایندگان مردم نمی تواند سکوت کنند.
 
منادی افزود: وضعیت نابسامان فدراسیون فوتبال به حدی بغرنج شده است که نایب رئیس کمیته داوران به خود جرات می دهد وضعیت امنیت در تبریز را زیر سئوال ببرد.
 
این نماینده مجلس ضمن هشدار به مسئولان فدراسیون نسبت به اظهار نظر در حیطه وظایف خود تاکید کرد: اصولاً نایب رئیس کمیته داوران صلاحیت اظهارنظر درباره امنیت تبریز را ندارد.
 
منادی همچنین با اشاره به موضوع مورد بحث کمیته داوران تصریح کرد: ادعای کمیته داوران درباره آتش گرفتن خودروی یکی از داوران در یکی از جایگاه های پمپ بنزین تبریز دروغ بوده و بر اساس فیلم و شواهد موجود،‌ آن ماجرا  یک صحنه سازی بیش نبوده است.
 
وی با اشاره به جایگاه و شور و شوقی که تیم فوتبال تراکتورسازی در ورزش باشگاهی کشور ایجاد کرده است، از وجود عده ای سخن به میان آورد که تحمل حضور این تیم در رقابت های تراز اول فوتبال کشور را ندارند.
 
نماینده تبریز در مجلس گفت: این عده به دلیل حسادت، ضعف مدیریتی و یا بی لیاقتی نمی خواهند تیم فوتبال تراکتورسازی موفق باشد و لذا باید گفت که شایسته مدیریت بر فوتبال کشور را ندارند.
 
وی تاکید کرد: با همه این اوصاف مردم مطمئن باشند که نمایندگان مجلس، فوتبال تبریز و تیم تراکتورسازی را هرگز تنها نخواهند گذاشت.

 

 

 

به اشتراک بگذراید
 

اخبار و مقالات را از طریق ای میل دریافت کنید:
خبرنامه