کانون فرهنگیان اصفهان - isfkafa.ir


12:02 صبح سه‌شنبه، 12 خرداد 1394

معاون فرهنگی و پرورشی وزیر:

احتمال تغییر مدیران کل آموزش و پرورش برخی استان ها


حمیدرضا کفاش در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری، با اشاره به تغییر مدیرکل آموزش و پرورش استان‌ها در سال جاری، اظهارکرد: در مرحله اول در 20 استان، در مرحله دوم در شش استان و در مرحله سوم در سه استان هرمزگان، و چهارمحال و بختیاری و البرز این تغییران اعمال شد که البته در استان البرز این تغییر در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: در پنج استان‌ خوزستان، کرمان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و قزوین نیز احتمال تغییر مدیران وجود دارد.

کفاش با بیان اینکه استاندار نماینده دولت در استان‌هاست و مجموع اجزای دولت نیز باید با آن‌ها هماهنگ باشند، تصریح کرد: استاندار رییس شورای آموزش و پرورش است که باید هماهنگتر با سایر اجزای دولت و همچنین تعامل با نمایندگان مجلس در راستای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش تلاش کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار با اعلام آمادگی بیشتر برای حمایت از آموزش و پرورش استان، اظهارکرد: سال گذشته سه میلیارد تومان و امسال نیز یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از سوی استانداری به آموزش و پرورش اعتبار تخصیص داده شد.

قاسم سلیمانی دشتکی، همچنین با تقدیر از زحمات علیرضا کریمیان در طول دوره خدمت، علاوه بر فشارهای سیاسی، فشارهای فرهنگیان را عامل اصلی این تغییر مدیریت دانست و گفت: کریمیان زین پس به عنوان مشاور معاونت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به خدمت مشغول خواهد شد.

وی انتصاب بهروز امیدی به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان را نیز تبریک گفت و خاطرنشان کرد: مدیرکل جدید آموزش و پرورش یکی از فرزندان توانمند این استان است که با سابقه خوبی در که آموزش و پرورش دارد و امید است در مسئولیت جدید با توجه به توقعات بالایی که از وی وجود دارد، موفق عمل کند.

معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش به منظور حضور در آیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری به شهرکرد سفر کرده است.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذراید
 

اخبار و مقالات را از طریق ای میل دریافت کنید:
خبرنامه