کانون فرهنگیان اصفهان - isfkafa.ir


10:51 صبح جمعه، 5 تیر 1394

حذف یارانه معلمان


خدا را شاکرم که در این ممکلت معلمی هستم که در بین چهارصد هزار نفر ثروتمند قرار گرفته ام ، این افتخار که نصیب بنده شده نمی دانم لطف الهی یا لطف دولت و یا کمیسیون بودجه مجلس بوده است !

بگذریم از اینها  ، هر چه باشد این موضوع افتخار آموزش و پرورش و به خصوص جناب آقای فانی است و همکاران بنده باید در سراسر کشور اسلامی مان به رتبه و درجه معلمی افتخار کنند .
کافی شما هم مثل من بعد از سی سال با مدرک فوق لیسانس شاغل در پست مدیریت مدرسه استثنایی که در مهر ماه 94 بازنشسته می شوم در آمدی براساس فیش حقوق خرداد ماه 94 در حدود 2700000 هزارتومان و آن هم به خاطر عدم کسر کسورات بازنشستگی به علت بیش  از سی سال خدمت و داشتن یک ماشین پژو که با قسط از نمایشگاه خریداری کرده ام و یک باب منزل مسکونی که در ضمانت بانک می باشد و بانک ارزش آن را 135 میلیون تومان اعلام داشته است در ردیف «  ثروتمندان  » قرار گرفته ام!

یارانه بنده از خرداد ماه 94 قطع شده است.

سوال بنده از هر مسئولی که خود را در مقابل زیر دستان خود مسئول می داند  این است که آیا واقعا در بین 76 میلیون نفر که در خرداد ماه 94 یارانه گرفته اند در آمدشان کمتر از من بوده است؟

پرسش بعدی از جناب نوبخت است . ایشان هفته قبل برای حل مشکل مالی معلمان به مجلس رفته بود ؛ حال ما دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟

جناب نوبخت و رییس جمهور تدبیر محور که به شما رای داده ایم لازم است عرض شود رای به خاطر یارانه نیست بلکه ار سر ظلمی است که  که احمدی نژاد و یارانش بر سر این مرز بوم آوردند  و شما را نسبت به ایشان و سایر افراد ترجیح دادیم .

آیا واقعا معیار سنجش دقیقی دارید تا مشخص شود معلمان وضع بهتری دارند و باید یارانه افرادی چون من قطع شود ؟

بنده افرادی را سراغ دارم  که کارمند بانک و برق مخابرات بهداشت دادگستری و کمیته امداد هستند و درآمدشان و دارایی شان از بنده بیشتر است ولی یارانه هم دارند !

در پایان فقط یک چیزی برای گفتن دارم آن هم این است.

خدا ، خدا ، خدا را در نظر داشته باشید و دروغ نگویید.خدایا به دولت مردان ما سعه صدر و شناخت بیشتر عطا فرما .

لازم است عرض شود برای اثبات گفته هایم شماره تلفن بنده 09144542872 است  ؛ هر شخصی بخواهد کلیه اطلاعات را در اختیارش می گذارم از مبادی رسمی پیگیری کند.

آمین یا رب العالمین

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذراید
 

اخبار و مقالات را از طریق ای میل دریافت کنید:
خبرنامه