کانون فرهنگیان اصفهان - isfkafa.ir


6:10 عصر چهارشنبه، 25 مرداد 1391

دولت در نحوه پرداخت مطالبات بازنشستگان فرهنگی تجدید نظر کند

مدیرعامل کانون بازنشستگان فرهنگی و وظیفه‌بگیران استان اصفهان با بیان اینکه مقرر شده طلب فرهنگیان بازنشسته در قالب سهام پرداخت شود، گفت: دولت باید نسبت به این نحوه پرداخت تجدید‌ نظر کند.


مجید روستایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان، اظهار کرد: امروز وضعیت بازنشستگان به صورتی است که برای برطرف کردن مشکلات روز‌مره خود با مشکلات بسیاری مواجه می‌شود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بازنشستگان الگو و آینه شاغلان موجود در سطح جامعه هستند و مسئولان باید با ارائه تسهیلات مناسب به بازنشستگان حمایت‌های خود را نسبت به این افراد انجام بدهند.

مدیرعامل کانون بازنشستگان فرهنگی و وظیفه‌بگیران استان اصفهان با تاکید بر اینکه وضعیت فعلی بازنشستگان باید ساماندهی شود، ادامه داد: از پنج سال گذشته تاکنون بیش از 800 هزار فرهنگی بازنشسته در سطح کشور منتظر اجرای تعهدات دولت هستند.

روستایی تاکید کرد: این قشر از جامعه باید از حداقل امکانات و رفاه برخوردار شوند و این افراد نباید برای تأمین مایحتاج زندگی خود و برپایی سفره‌ای آبرومند محتاج کسی باشند.

وی با بیان اینکه بدهی دولت از پنج سال گذشته تاکنون پرداخت نشده است، افزود: در حال حاضر دولت اعلام کرده است که طلب فرهنگیان بازنشسته را در قالب سهام به این افراد واگذار می‌کند.

مدیرعامل کانون بازنشستگان فرهنگی و وظیفه‌بگیران استان اصفهان، گفت: دولت و دیوان عدالت اداری باید نسبت به نحوه پرداخت طلب فرهنگیان بازنشسته از سوی دولت تجدید ‌نظر کنند، پرداخت بدهی دولت به فرهنگیان بازنشسته پس از گذشت پنج سال به صورت سهام برخلاف انصاف و عدالت است.

 

 

 

به اشتراک بگذراید
 

اخبار و مقالات را از طریق ای میل دریافت کنید:
خبرنامه