کانون فرهنگیان اصفهان - isfkafa.ir
6:01 عصر پنج‌شنبه، 4 آبان 1391

کرانچار: بازيکنان توصيه‌ها را جدي نگرفتند

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: به نظر من باخت هم بخشي از فوتبال است و ما امروز خوب مسابقه را آغاز نکرديم.


 زلاتکو کرانچار در نشست خبري پس از بازي تيم‌هاي سپاهان و تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: ما امروز شروع خوبي نداشتيم و گل زودهنگام سيد صالحي کمي تيم ما را به هم ريخت. بعد از آن که توانستيم گل اول خود را به ثمر برسانيم کمي بهتر شديم اما بلافاصله تيم تراکتورسازي صاحب يک پنالتي شد و گل سوم را هم دريافت کرديم. به هر حال به تراکتورسازي تبريک مي‌گويم و اميدوارم که در ادامه نيز اين تيم موفق باشد.

وي افزود: ما اشتباهات متعددي را در اين مسابقه مرتکب شديم و بايد قوي‌تر کار مي‌کرديم و بايد در بازي‌هاي بعد اين نتيجه را جبران کنيم تا بتوانيم به روزهاي خوب برگرديم.

وي افزود: باور ندارم که بازيکني امروز کم‌کاري کرده باشد چرا که همه بازيکنان، سپاهان و هواداران اين تيم را دوست دارند و مشاهده کرديم که هنگامي که نتيجه 3 بر يک هم شد ما موقعيت‌هاي خوبي داشتيم. بازي با صبا هم همين اتفاق افتاد. من امروز انتقاد زياد خاصي به بازيکنانم ندارم. به هر حال گاهي يک تيم اشتباه هم مي‌کند.

کرانچار در پاسخ به اين سوال خبرنگار ايسنا که از او پرسيد ظاهرا تيم تراکتور توانست تيم سپاهان را پرس کند گفت: ما مي‌دانستيم که آن‌ها به قصد پرس کردن وارد زمين مي‌شوند براي همين قبل از بازي کاملا بازيکنان خود را توجيه کرده بوديم اما متاسفانه بازيکنان ما زياد اين توصيه‌ها را جدي نگرفتند و به نوعي بي‌خيال اين مسئله شدند. متاسفانه اين بي‌خيالي گريبان تيم را گرفت.وي افزود: به نظر من محمدي روي گل اول غافلگير شد و نتوانست ضربه خوب سيد صالحي را از آن مسافت مهار کند. به هر حال دروازه‌بان‌ها هم گاهي غافلگير مي‌شوند.

وي تصريح کرد: خلعتبري امروز خوب کار نکرد و دچار اشتباهات انفرادي متعددي شد و من اميدوار بودم که بتواند به بازي برگردد اما او نتوانست و من به همين خاطر او را تعويض کرديم. البته من نديدم که خلعتبري اعتراضي کرده باشد اما به هر حال طبيعي است که برخي بازيکنان از تعويض‌شان ناراحت شوند.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اظهار کرد: اعتقاد دارم اتفاق زياد خاصي با اين باخت نيفتاده است. هرچند که باخت تلخي بود و اين ناکامي‌ها نيز بخشي از زندگي است. ما با اين باخت از مسير قهرماني منحرف نشده‌ايم و من اميدوارم با تجربه‌اي که دارم، بتوانم تيم را به خوبي براي بازي روز سه‌شنبه هدايت کنم.

کرانچار درخصوص پنالتي که داور براي تراکتورسازي سوت زد گفت: من فکر نکنم اين پنالتي صحيح اعلام شد چرا که صحنه بسيار مشکوک بود هرچند که علي احمدي بازيکن ما مي‌توانست حريف را مشايعت کند و آن تکل را نزند.

وي درخصوص دروازه‌بان‌هاي تيم فوتبال سپاهان گفت: ما دو دروازه‌بان خوب داريم و وقتي چند هفته قبل محمد باقر صالحي مصدوم شد، از محمدي استفاده کرديم تا صادقي روي فرم بيايد. خوشبختانه صادقي بهتر شده است و ما مربي دروازه‌بان‌هاي خوبي داريم و بايد ببينيم در آينده کدام يک از اين دو دروازه‌بان،‌ در ترکيب ثابت قرار مي‌گيرند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذراید
 

اخبار و مقالات را از طریق ای میل دریافت کنید:
خبرنامه