کانون فرهنگیان اصفهان - isfkafa.ir

راهنمای عضویت در خبرنامه


خبرنامه هر روز در ۲ نوبت به صورت فایل PDF منتشر می شود و هر خبرنامه شامل متن کامل و عکس خبرهایی است كه در ۱۲ ساعت گذشته در سایت کانون فرهنگیان استان اصفهان منتشر شده است. می توانید فایل های خبرنامه را دانلود کنید و مطاله کنید یا ذخیره کنید یا آن را پرینت کنید و در فرصت دیگر مطاله کنید و یا به دوستان خود بدهید و در انتشار آن یاری رسانید. سرخط خبر ها همراه با فایل خبرنامه را از راه های زیر می توانید دریافت کنید.


۱- دریافت مرتب ایمیل خبرنامه با عضویت در گروه خبرنامه سایت کانون فرهنگیان استان اصفهان. برای عضویت ایمیل خود را در باکس زیر وارد کنید و بر روی کلید عضویت کلیک کنید. راه دیگر عضویت فرستادن یک ایمیل به این آدرس گروه خبرنامه است: isfkafanews+subscribe@googlegroups.com

خبرنامه
لحضه ای بعد یک ایمیل تایید عضویت دریافت می کنید كه با تایید لینک آن عضو گروه خبرنامه خواهید شد.

۲- فایل های PDF خبرنامه را می توانید مستقیما از این آدرس دانلود کنید، در این صفحه لینکهای جدید ترین خبرنامه ها به صورت لیست نمایش داده می شوند. جدیدترین خبرنامه همیشه در بالای لیست قرار دارد. با کلیک روی هر لینک سر خط خبر های آن خبرنامه ودر پایین صفحه لینک دانلود فایل خبرنامه را خواهید یافت.

۳- می توانید مشترک فید RSS خبرنامه شوید و به وسیله یک فیدخوان (Feed Reader) سرخط خبرها و لینک به صفحه دانلود جدیدترین خبرنامه را روزی ۲ بار دریافت کنید. در این صفحه آدرس فیدهای خبرنامه را می توانید ببینید و آدرس فید مناسب را کپی کنید و بوسیله یک فیدخوان به آن مشترک شوید.


توجه: برای باز کردن فایل های PDF باید از قبل آکروبات را روی کامپیوتر خود نصب کرده باشید. همیشه آکروبات خود را به روز کنید و از جدیدترین نسخه آکروبات كه از این آدرس می توانید دانلود کنید استفاده کنید.